Saygın A.Ş.

Saygın A.Ş. kurulduğu 1987 yılından itibaren, inşaat sektörünün tüm bölümlerinde vermiş olduğu hizmetler ve ürünleri ile kalitesini kanıtlamış, kullandığı teknoloji ve geliştirdiği tasarım anlayışı ile sektörün liderliğini hedeflemiştir.

Projeci olarak inşaat sektörüne adım atan Saygın A.Ş., başta konut olmak üzere, otelden spor salonuna, okuldan sanayi tesislerine kadar, her çeşit betonarme çelik ve taş yapı projesine imza atmıştır. İnşaat taahhüt işlerinde de yüzlerce konut yapımını gerçekleştiren Saygın A.Ş., edinmiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile atılmış olduğu yap-sat işinde de yine sektörün önde gelen firmaları arasındaki yerini almıştır.

Faaliyetlerimiz

Kurduğumuz, sağlam temellere oturan ortaklıklarımızın yarattığı sinerji ile Güzel İzmir’imizin çeşitli bölgelerinde inşa ettiğimiz konut projelerinde, yüzlerce aileye, mutlu ve huzurlu bir yaşamın kapılarını açmanın gururunu yaşamaktayız.

Çeyrek asıra yaklaşan sürede edindiğimiz tecrübenin ve sizlerin bize duyduğu güvenin karşılığını verebilmek için, bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada yılmadan çalışıp kaliteyi müşterilerimizle buluşturmaya devam edeceğiz.

Ekibimiz

Şevket Vural SAYGIN

İnşaat Yüksek Mühendisi
Yönetim Kurulu Başkanı

Birol SAYGIN

Mimar
Yönetim Kurulu Başkan Yrd.

Cem SÖYLEMEZ

Pazarlama Müdürü

İdris KUTLU

Muhasebe Müdürü

Funda AKINCI ATA

Mimar

Suna DEMİR

Müşteri İlişkileri/Sekreter

Onur DAĞDELEN

İnşaat Mühendisi

Ekrem ÖZTÜRK

Mimar

Damla TÜRKELLİ

Mimar

Gürkan Mert BİLİR

İnşaat Mühendisi

İbrahim BOZTAŞ

İnşaat Mühendisi

Ceyda YURDAKAVUŞAN

Müşteri İlişkileri/Sekreter

Pınar ÖZDEMİR

Satın Alma Uzmanı

Gülfer GÜNGÖR

Ofis Personeli